Бажаєте, щоб Вам малюк проводив час весело та з користю — ці аргументи від «Samokat.ua» переконають придбати йому біговел

Напевно, кожна людина в дитинстві мріяла мати велосипед, за допомогою якого можна було б чудово веселитися, катаючись зі своїми друзями, насолоджуючись вітерцем і в цілому просто добре відпочиваючи. І, треба сказати, що це настільки популярний засіб, що про нього мріють не лише діти, а й дорослі.

І це зрозуміло, тому що він має багато плюсів, через які має такий попит. Особливо це стосується тих людей, які ведуть активний спосіб життя, тому що велосипед дозволяє стежити за своїм здоров’ям і своїм тілом, оскільки під час такої їзди м’язи зміцнюються, тіло приходить у тонус і, в результаті, Ви отримуєте підтягнуту, струнку фігуру.

Однак для дітей велосипед привабливий тим, що можна весело ганяти з друзями наввипередки, отримуючи незабутні емоції та враження. Тим не менш, незважаючи на те, що зараз існують такі засоби і для найменших, тільки в триколісному варіанті, все ж фахівці рекомендують купувати безпосередньо біговел, який має безліч плюсів для малюка.

Найголовніша відмінність у тому, що дитина самостійно, відштовхуючись ногами, катається на біговелі. А тому такий варіант призначений для дітей до 4-х років, які ще не вміють повноцінно тримати рівновагу та керувати велосипедом. До того ж такий пристрій має море плюсів, про які не завадить дізнатися.

4 вагомі причини придбати дитині біговел

  • По-перше, у цьому випадку у дитини розвивається координація рухів та спритність рук. Це чудова можливість допомогти утримувати рівновагу, щоб надалі підготувати дитину до двоколісного коня без тривалого навчання та інших моментів.

  • По-друге, поступово розвиваються ноги. У цьому випадку, на відміну від того ж самокату, діти задіють обидві ноги під час руху, що й служить чудовим тренуванням для рівномірного розвитку, щоб обидві ніжки були сильними.

  • По-третє, катання на біговелі сприяє розвитку мозку за рахунок різноманітних рухів. Тобто дитина не просто бігатиме або стрибатиме, як завжди, а може кататися як з гірки, так і піднімаючись на гору. Відштовхуватися однією чи обома ногами тощо.

  • Вага стане ще одним приємним бонусом, але вже для батьків, які можуть брати такий засіб на прогулянку куди завгодно та переносити його без особливого навантаження, у тому числі й у машині.

 

Тому, якщо Ви також вирішили придбати такий пристрій для своєї дитини, найкращим вибором буде веб-сайт samokat, який пропонує величезний вибір різноманітних транспортних засобів як для дорослих, так і для дітей. Це не тільки біговел, а й самокати, велосипеді тощо. Ви також можете придбати захисне екіпірування, різні аксесуари за приємною ціною.